
Pick Up Point: Mandag-Fredag: 08:00 - 17:00 Lørdag-Søndag: Stengt
Et trygt valg for proff og privat!
Vegg-/Takarmatur med utskiftbar GU10-LED. Perfekt fargegjengivelse ved hjelp av ekstra høy RA-verdi. Spothodene kan vippes og roteres. Den justerbare skjermen kan endre spredningen av lyset.
| Farge | Hvit |
|---|---|
| Gruppe | Spotlight Armaturer |
| EAN | 7021989124504 |
| Sokkel | GU10 |
| Utskiftbar lyskilde | Ja |
| Effekt | 6W |
| Fargetemperatur | 2700K (Varmhvit) |
| Kapslingsgrad | IP20 |
| Beskyttelsesklasse | II |
| Lysspredning | 36 grader |
| Produktserie | Zoom fra SG Armaturen |
| Fargegjengivelse (Ra) | 90 |
| Energiklasse | A+ |
| Dimmetype | Faseavsnitt |
| MacAdams | SDCM: 2 |
| Høyde | 11 cm |
| Levetid | 50 000t |
| Inklusive Lyskilde | Ja |
| Kobling | Hurtigklemme |
| Lysstyrke | 360 lumen |
| Lengde | 15 cm |
| Bredde | 14 cm |
Alle priser er oppgitt i norske kroner. Det er ingen skjulte kostnader eller gebyrer når du handler hos nordic-led.no
Hent på postkontoret eller Post i Butikk, enkelt og fleksibelt. Normal leveringstid vil være 1-3 virkedager, avhengig av hvor i landet du bor.
Gratis frakt ved kjøp over 2999kr uansett vekt og størrelse. Lav fast frakt til kun 99,- ved kjøp under 2999kr.
Har du spørsmål knyttet til om belysning til ditt prosjekt, eller trenger du hjelp til design, innkjøp eller lurer på noe? Kontakt oss.