
Pick Up Point: Mandag-Fredag: 08:00 - 17:00 Lørdag-Søndag: Stengt
Et trygt valg for proff og privat!
Zip Tube Mini er en slank og fin spotlight til Zip 230V skinnesystem med et Minimalistisk og eksklusivt utseende.
Den kan fint kombineres med Zip Tube Micro i samme familie.
Individuell tilpasning er mulig: den sorte baffelen gir lavere blending, den hvite reflekterer mer lys og den gullfargede gir et varmere lys.
Tube Mini leveres med sort baffel, mens hvit og gull fås som tilbehør. Fås i flere fargetemperaturer, DimToWarm og Tunable White LEDDim.
Zip Tube Mini er en slank og fin spotlight til ShopLine skinnesystem med et Minimalistisk og eksklusivt utseende.
Spot til Zip 230V. Justerbar vipp. 3000K. 17W.
| Spenning | 230V |
|---|---|
| Lyskilde | LED |
| Effekt | 17W |
| Sokkel | Integrert LED lyskilde |
| Inklusive Lyskilde | Ja |
| Utskiftbar lyskilde | Nei |
| Lysstyrke | 870 lumen |
| Fargetemperatur | 3000K (Varmhvit) |
| Fargegjengivelse (Ra) | 98 |
| Dim to Warm | Nei |
| Kan Dimmes | Ja |
| Kapslingsgrad | IP20 |
| Beskyttelsesklasse | II |
| Dimmetype | Faseavsnitt |
| Lysspredning | Ikke angitt |
| Levetid | 50 000t |
| MacAdams | SDCM: 2 |
| Farge | Hvit |
| Energiklasse | A+ |
| Salgspakning | 1 Stk |
| EAN | 7021983206091 |
| Bruksområde | Innendørs |
| Montering | Utenpåliggende |
| Produktserie | Zip Tube Mini fra SG Armaturen |
| Gruppe | Skinnesystemer |
| Lengde | 16 cm |
| Bredde | 5,9 cm |
| Høyde | 16 cm |
| Tilt | Ja |
| Applikasjon | Tak |
| Alternativ | Zip Skinnesystem |
| Alternativ 2 | Zip Tube Mini |
Alle priser er oppgitt i norske kroner. Det er ingen skjulte kostnader eller gebyrer når du handler hos nordic-led.no
Hent på postkontoret eller Post i Butikk, enkelt og fleksibelt. Normal leveringstid vil være 1-3 virkedager, avhengig av hvor i landet du bor.
Gratis frakt ved kjøp over 2999kr uansett vekt og størrelse. Lav fast frakt til kun 99,- ved kjøp under 2999kr.
Har du spørsmål knyttet til om belysning til ditt prosjekt, eller trenger du hjelp til design, innkjøp eller lurer på noe? Kontakt oss.