
Pick Up Point: Mandag-Fredag: 08:00 - 17:00 Lørdag-Søndag: Stengt
Et trygt valg for proff og privat!
Den trådløse ladelykten er en trådløs lampe og lader i ett.
Nyt det myke lyset og lad telefonen din trådløst samtidig!
Yeelight-merket er en del av Xiaomi-økosystemet.

Yeelight trådløs ladelykt vil forsiktig opplyse rommet, og med sin induktive base vil den raskt lade smarttelefonen din uten behov for en ledning.

Lyset som den trådløse ladelykten avgir, er subtilt og mildt, noe som gjør det ideelt for natten, og belyser rommet uten å blende øynene dine.
Med muligheten til å justere fargen på lyset ved hjelp av en knapp på lampens hus, kan du velge mellom varme og kalde farger.
I tillegg gjør magneten i lampehuset at du enkelt kan ta den av basen.
Nyt den hvor du vil uten å måtte ta med deg hele enheten.

Takket være innebygde sikkerhetsfunksjoner vil laderen automatisk slå seg av hvis den kommer i kontakt med andre metallobjekter, som nøkler eller saks.
Sov godt, og nyt en fulladet smarttelefon om morgenen!

Lyset trenger 3 til 4 timer for å lades helt opp, og lar deg bruke det kalde lyset i opptil 11 timer, mens det varme lyset kan brukes i opptil 24 timer.
I tillegg indikerer en rød LED-lampe på lyset ladestatusen, mens to LED-lamper på laderen viser ladestatusen til smarttelefonen.

Det elegante og tynne designet passer inn i interiøret i ethvert hjem,
og takket være de høykvalitetsmaterialene som er brukt i produksjonen av den trådløse ladelykten, er enheten ferdigstilt med presisjon og oppmerksomhet på de minste detaljer.

| Model | YLYD08YI |
|---|---|
| Color | White |
| Weight | 225 g |
| Dimensions | 225 x 80 x 43 mm |
| Color temperature | 2700 K / 5000 K |
| Output voltage | 5-12V / 2A / 15W MAX. |
| Power | 15W |
| Lifetime | 25000h |
| Compatibility | All phones with inductive charging option |
| EAN | 6971906060198 |
|---|---|
| Leveringstid | Dersom utsolgt: 2-5 dager |
Alle priser er oppgitt i norske kroner. Det er ingen skjulte kostnader eller gebyrer når du handler hos nordic-led.no
Hent på postkontoret eller Post i Butikk, enkelt og fleksibelt. Normal leveringstid vil være 1-3 virkedager, avhengig av hvor i landet du bor.
Gratis frakt ved kjøp over 2999kr uansett vekt og størrelse. Lav fast frakt til kun 99,- ved kjøp under 2999kr.
Har du spørsmål knyttet til om belysning til ditt prosjekt, eller trenger du hjelp til design, innkjøp eller lurer på noe? Kontakt oss.