
Pick Up Point: Mandag-Fredag: 08:00 - 17:00 Lørdag-Søndag: Stengt
Et trygt valg for proff og privat!
Opplev harmonisk belysning med Yeelight Krystall Pendellampe, som skaper en perfekt atmosfære i spisestuen.
Denne lampen gir både varm og kaldt lys i flere farger og lar deg justere fargetemperaturen etter dine behov.
Den er kompatibel med Google Assistant og SmartThings-appen, noe som gjør stemmestyring til en lek.

Krystallpendellampen er designet for spisestuen, og den vil lyse opp bordet med sitt myke, jevne lys.
Den gir en hyggelig stemning som løfter måltidene dine til nye høyder.

Med 280 høykvalitets LED-lysdioder, eliminerer Krystall-lampen blending og fordeler lyset jevnt over hele bordflaten.

Den doble ledningen lampen henger fra kan tilpasses bordets høyde, fra 0,5 m til 1,5 m, slik at du får akkurat den lengden som passer for deg.
Yeelight-appen gir deg anbefalinger for riktig lengde.

Endre lysfargen etter humøret ditt med Krystall-lampen.
Bruk den intuitive Yeelight-appen for å skape den riktige stemningen i enhver situasjon.

Med en imponerende fargegjengivelsesindeks på Ra95, gjengir Krystall-lampen fargene på maten din med presisjon, slik at hver middag blir en visuell opplevelse.

Tilpass lysstyrken og fargetemperaturen fra kaldt til varmt lys.
Du bestemmer hvor sterkt lyset skal skinne, noe som gir deg full kontroll over belysningen i rommet.

Med muligheten til å styre lampen på flere måter, får du maksimal bekvemmelighet.
Krystall er kompatibel med Google Assistant, Alexa og SmartThings-appen.
Bare si kommandoen, så justerer lampen seg etter dine ønsker. Du kan også bruke Yeelight-appen for enkel kontroll.

Denne lampen er bygget for å stå imot støv og insekter, så du slipper å bekymre deg for konstant rengjøring.

Lampen er laget av materialer av høy kvalitet og, i likhet med andre Yeelight-produkter, har den et minimalistisk, moderne og elegant utseende.

Inkludert:
| Manufacturer | Yeelight |
|---|---|
| Model | YLDL01YL |
| Color | White |
| Dimensions | 95.00 x 12.00 x 10.00 cm |
| CRI | 95 Ra (4000K) |
| Brightness | 450lm – 1800lm |
| Color temperature | 2700K – 6500K |
| Connectivity | WiFi (802.11 b/g/n 2.4 GHz), Bluetooth 4.2, BLE |
| Power | 33W |
| Systems | Android 4.4, iOS 8.0 and higher |
| Voltage | 220V~50/60Hz 0.16A |
| Lifetime | 25000h |
| EAN | 6924922226765 |
|---|---|
| Leveringstid | Dersom utsolgt: 2-5 dager |
Alle priser er oppgitt i norske kroner. Det er ingen skjulte kostnader eller gebyrer når du handler hos nordic-led.no
Hent på postkontoret eller Post i Butikk, enkelt og fleksibelt. Normal leveringstid vil være 1-3 virkedager, avhengig av hvor i landet du bor.
Gratis frakt ved kjøp over 2999kr uansett vekt og størrelse. Lav fast frakt til kun 99,- ved kjøp under 2999kr.
Har du spørsmål knyttet til om belysning til ditt prosjekt, eller trenger du hjelp til design, innkjøp eller lurer på noe? Kontakt oss.