
Pick Up Point: Mandag-Fredag: 08:00 - 17:00 Lørdag-Søndag: Stengt
Et trygt valg for proff og privat!
2,627.00kr 2,101.60kr eks. mva.
2,627.00kr 2,101.60kr eks. mva.
| Bruksområde | Innendørs |
|---|---|
| Fjernstyres med | App |
| Diameter | 91 mm |
| Høyde | 3V |
| Farge | Sort |
| Batteritype | CR2450 |
| Inkludert batteri | Ja |
| Kapslingsgrad | IP20 |
| Frekvens | 868,3 MHz |
| Kommunikasjon | xComfort |
| Rekkevidde (m) | 50 |
| EAN | 9010238132535 |
| Gruppe | Smart Sensor |
Alle priser er oppgitt i norske kroner. Det er ingen skjulte kostnader eller gebyrer når du handler hos nordic-led.no
Hent på postkontoret eller Post i Butikk, enkelt og fleksibelt. Normal leveringstid vil være 1-3 virkedager, avhengig av hvor i landet du bor.
Gratis frakt ved kjøp over 2999kr uansett vekt og størrelse. Lav fast frakt til kun 99,- ved kjøp under 2999kr.
Har du spørsmål knyttet til om belysning til ditt prosjekt, eller trenger du hjelp til design, innkjøp eller lurer på noe? Kontakt oss.