
Pick Up Point: Mandag-Fredag: 08:00 - 17:00 Lørdag-Søndag: Stengt
Et trygt valg for proff og privat!
996.00kr 796.80kr eks. mva.
996.00kr 796.80kr eks. mva.
Vi er etter Forskrift om elektrisk utstyr §21 pliktig til å informere våre forbrukere at installasjons-materiell ment for å kunne inngå i et fast elektrisk anlegg kan kun installeres av en registrert installasjons virksomhet.
| Farge | Hvit |
|---|---|
| Bruksområde | Innendørs |
| Montering | Innfelt |
| EAN | 4015081698127 |
| Gruppe | Bryter |
| Spenningsforsynin | 3V fra batteri type CR2450N |
| Betjeningsknapper | Antall vipper avhenger av type (1, 2 eller 4) |
| Frekvens | 868,300 MHz |
| Overføringsmåte | Bidireksjonal, over kodede telegram |
| Rekkevidde innendørs | Typisk 30 - 50m, 2 vegger + 1 dekke (avhenger av veggtykkelse og materiale, type ramme og vippe !!) |
| Levetid batteri | Ca. 10 år (= batteriets kjemiske levetid avhengig av anvendelse, produsent, brukshyppighet, etc. typisk 100.000 betjeninger ved romtemperatur henholds- vis 33.000 persiennekjøringer, 20.000 dimminger med 5 sekunders dimmehastighet. |
| Forurensningsgrad | 2 |
| Kapslingsfarge | Tilsvarer RAL9011 |
| Farge på montasjeplate | Tilsvarer RAL7035 |
| Fysiske mål trykknap- pinnsats | HxBxD - 55 x 55 x 12.2mm |
| Fysiske mål montasje- plate | HxBxD - 70 x 70 x 10mm |
Alle priser er oppgitt i norske kroner. Det er ingen skjulte kostnader eller gebyrer når du handler hos nordic-led.no
Hent på postkontoret eller Post i Butikk, enkelt og fleksibelt. Normal leveringstid vil være 1-3 virkedager, avhengig av hvor i landet du bor.
Gratis frakt ved kjøp over 2999kr uansett vekt og størrelse. Lav fast frakt til kun 99,- ved kjøp under 2999kr.
Har du spørsmål knyttet til om belysning til ditt prosjekt, eller trenger du hjelp til design, innkjøp eller lurer på noe? Kontakt oss.