
Pick Up Point: Mandag-Fredag: 08:00 - 17:00 Lørdag-Søndag: Stengt
Et trygt valg for proff og privat!
Veggpanel for RGB+RGBW (RGB+ Varmhvit/Kaldhvit) led paneler. Rekkevidde opptil 30 meter. Inklusive batteri. Mottaker kjøpes separat. Enkelt å pare med flere mottakere i opptil 4 forskjellige soner. Lekker veggpanel med fin form og design.
| Spenning | 230V |
|---|---|
| Bruksområde | Innendørs |
| Rekkevidde (m) | 30 |
| Salgspakning | 1 Stk |
| Kapslingsgrad | IP20 |
| Farge | Glass, Hvit |
| Garanti | 2 år |
| Gruppe | LED Lyspanel |
| Antall Zoner/Kaneler | 1-4 |
| Lengde | 86 mm |
| Bredde | 86 mm |
| Dybde | 33 mm |
| Alternativ | Fjernkontroll & Mottakere |
Alle priser er oppgitt i norske kroner. Det er ingen skjulte kostnader eller gebyrer når du handler hos nordic-led.no
Hent på postkontoret eller Post i Butikk, enkelt og fleksibelt. Normal leveringstid vil være 1-3 virkedager, avhengig av hvor i landet du bor.
Gratis frakt ved kjøp over 2999kr uansett vekt og størrelse. Lav fast frakt til kun 99,- ved kjøp under 2999kr.
Har du spørsmål knyttet til om belysning til ditt prosjekt, eller trenger du hjelp til design, innkjøp eller lurer på noe? Kontakt oss.