
Pick Up Point: Mandag-Fredag: 08:00 - 17:00 Lørdag-Søndag: Stengt
Et trygt valg for proff og privat!
Opprinnelig pris var: 599.00kr.399.00krNåværende pris er: 399.00kr. 319.20kr eks. mva.
Opprinnelig pris var: 599.00kr.399.00krNåværende pris er: 399.00kr. 319.20kr eks. mva.
Vi er etter Forskrift om elektrisk utstyr §21 pliktig til å informere våre forbrukere at installasjons-materiell ment for å kunne inngå i et fast elektrisk anlegg kan kun installeres av en registrert installasjons virksomhet.
Justering av högsta dimmernivå/flimmer
Vid maximalt uppdimrad last, vid laster som behöver extra inställning. Används vid laster då flimmer förekommer i maximalt uppdimrat läge. Används också vid finjustering av högsta dimmernivå. Tillvägagångssätt: Dimra upp lasten till maximalt ljus. Vid flimmer vrid potentiometern medsols med en skruvmejsel så mängden flimmer minskar. Stanna där du är nöjd och inget flimmer förekommer. Vid finjustering – Vrid potentiometern medsols med en skruvmejsel och stanna strax innan ljuset börjar dimras. Stanna där du är nöjd.
Finjustering av minsta dimmernivå
Vid de mest förekommande lasterna. Tillvägagångssätt: Dimra ner lasten till minimalt ljus. Vrid potentiometern medsols med en skruvmejsel så ställs minsta dimmernivån in. Stanna där du är nöjd och inget flimmer förekommer.
| Effekt | 1-50W (cos φ =1) |
|---|---|
| Brytningstyp | Dubbelpolig brytning |
| Inström | 0,22A |
| Funktion | Bakkantsreglering |
| Farge | Sort |
| Gruppe | Dimmer |
| På/Av | Vridklick |
| Arbetstemperatur | -20°C to +40°C |
| Tc max | 43°C |
| Kapslingmaterial | PC |
| Anslutning | Skruvbaserad kopplingsplint (max. 2,5mm²) |
| Transientskydd | Ja, 2kV |
| Överlastskydd | Ja, automatisk återställning |
| Överhettningsskydd | Ja, 115°C automatisk återställning |
| Kortslutningsskydd | Ja, automatisk återställning |
| Mjukstart | Nej |
| Arbetsluftfuktighet | <90% RH icke-kondenserande |
| Kapslingsklass | IP20 |
| Dimring | 0% – 100% |
| Isolationsklass | IP20 |
| Tillverkningsstandarder | EN 55015:2013, EN 61547:2009, EN 60699-1:1999+A1+A2, EN 50581:2012, EN 55015:2013+A1, EN 60699-2-1:2004+A1+A12 |
| Lengde | 102 mm |
| Bredde | 28 mm |
| Dybde | 23 mm |
| Alternativ | Ledningsdimmer |
Alle priser er oppgitt i norske kroner. Det er ingen skjulte kostnader eller gebyrer når du handler hos nordic-led.no
Hent på postkontoret eller Post i Butikk, enkelt og fleksibelt. Normal leveringstid vil være 1-3 virkedager, avhengig av hvor i landet du bor.
Gratis frakt ved kjøp over 2999kr uansett vekt og størrelse. Lav fast frakt til kun 99,- ved kjøp under 2999kr.
Har du spørsmål knyttet til om belysning til ditt prosjekt, eller trenger du hjelp til design, innkjøp eller lurer på noe? Kontakt oss.