
Pick Up Point: Mandag-Fredag: 08:00 - 17:00 Lørdag-Søndag: Stengt
Et trygt valg for proff og privat!
Opprinnelig pris var: 349.00kr.299.00krNåværende pris er: 299.00kr. 239.20kr eks. mva.
Opprinnelig pris var: 349.00kr.299.00krNåværende pris er: 299.00kr. 239.20kr eks. mva.
PrismaCob+ LED lyskilde benytter samme optikk som våre COB+ moduldownlights.
Det er lagt stor vekt på egenskapene for dimming, og lyskilden kan dimmes flimmerfritt til meget lavt nivå.
I kombinasjon med våre UniDim-dimmere får man en elegant soft startfunksjon ved tenning på lavt nivå.
Fargegjengivelsen er Ra95+ og det er fast varmhvitt lys på 2700K eller WarmDim-løsningen som endres til varmere hvitt lys når den dimmes.
PrismaCOB+ serien er meget effektiv og energimerkes i klasse A+.
PrismaCOB+ lyskilder leveres også i en rekke komplette belysningsprodukter som downlights og spotlights.
Hos Unilamp Norden mener vi at belysning av høy kvalitet ikke trenger å gå på bekostning av miljøet.
Derfor er vi forpliktet til å skape bærekraftige og energieffektive belysningsløsninger som ikke bare ser bra ut, men som også bidrar til å redusere karbonavtrykket vårt.
Enten du leter etter en stilig ny armatur til hjemmet eller kontoret ditt, eller du trenger belysningsløsninger for et industrielt eller kommersiellt rom, har vi deg dekket.
Vårt ekspertteam er her for å hjelpe deg med å finne den perfekte belysningsløsningen som dekker dine behov og passer budsjettet ditt.
Samtidig som det hjelper til med å bevare planeten for fremtidige generasjoner.
| Spenning | 230V |
|---|---|
| Fargetemperatur | 2700K (Varmhvit) |
| Farge | Grå |
| Diameter | 50 mm |
| Høyde | 58 mm |
| Fargegjengivelse (Ra) | >90 |
| Bruksområde | Innendørs, Utendørs |
| Sokkel | GU10 |
| Energiklasse | A+ |
| Dimmetype | Dimbar |
| Materiale | Aluminium |
| Kan Dimmes | Ja |
| Dim to Warm | Nei |
| Effekt | 6,5W |
| MacAdams | SDCM: 2 |
| Lysspredning | 40 grader |
| Lysstyrke | 420 lumen |
| Lyskilde | LED |
| EAN | 7072125105369 |
Alle priser er oppgitt i norske kroner. Det er ingen skjulte kostnader eller gebyrer når du handler hos nordic-led.no
Hent på postkontoret eller Post i Butikk, enkelt og fleksibelt. Normal leveringstid vil være 1-3 virkedager, avhengig av hvor i landet du bor.
Gratis frakt ved kjøp over 2999kr uansett vekt og størrelse. Lav fast frakt til kun 99,- ved kjøp under 2999kr.
Har du spørsmål knyttet til om belysning til ditt prosjekt, eller trenger du hjelp til design, innkjøp eller lurer på noe? Kontakt oss.