
Pick Up Point: Mandag-Fredag: 08:00 - 17:00 Lørdag-Søndag: Stengt
Et trygt valg for proff og privat!
Opprinnelig pris var: 3,752.00kr.1,992.00krNåværende pris er: 1,992.00kr.
Opprinnelig pris var: 3,752.00kr.1,992.00krNåværende pris er: 1,992.00kr.
Vi er etter Forskrift om elektrisk utstyr §21 pliktig til å informere våre forbrukere at installasjons-materiell ment for å kunne inngå i et fast elektrisk anlegg kan kun installeres av en registrert installasjons virksomhet.
| Spenning | 230V |
|---|---|
| Utskiftbar lyskilde | Nei |
| Effekt | 5W |
| Fargetemperatur | 2000K-3000K (WarmDim) |
| Fargegjengivelse (Ra) | 90 |
| Bruksområde | Innendørs, Utendørs |
| Lysstyrke | 360 lumen |
| Lysspredning | 45 grader |
| Dimmetype | Faseavsnitt |
| Kapslingsgrad | IP44 |
| Diameter | 87 mm |
| Høyde | 37 mm |
| Innfellingsdiameter | 75 mm |
| Garanti | 5 år |
| Farge | Hvit |
| Gruppe | Downlightpakker |
| Direkte i isolasjon | Ja |
| Produktserie | Ultraslim Downlight fra Nordic Products |
| Optikk | Linse |
| Tilt | Ja |
| Montering | Innfelt |
| Dim to Warm | Ja |
| Kan Dimmes | Ja |
Alle priser er oppgitt i norske kroner. Det er ingen skjulte kostnader eller gebyrer når du handler hos nordic-led.no
Hent på postkontoret eller Post i Butikk, enkelt og fleksibelt. Normal leveringstid vil være 1-3 virkedager, avhengig av hvor i landet du bor.
Gratis frakt ved kjøp over 2999kr uansett vekt og størrelse. Lav fast frakt til kun 99,- ved kjøp under 2999kr.
Har du spørsmål knyttet til om belysning til ditt prosjekt, eller trenger du hjelp til design, innkjøp eller lurer på noe? Kontakt oss.