
Pick Up Point: Mandag-Fredag: 08:00 - 17:00 Lørdag-Søndag: Stengt
Et trygt valg for proff og privat!
Toronto er en nydelig lampeserie som blant annet inneholder rund spott, spotskinne og vegglampe.
Toronto serien finnes i flere varianter som taklampe, pendel og bord trykk her for å se mer.
| Høyde | 10 cm |
| Dybde | 17 cm |
| Sokkel | GU10 |
| Lyspære | 1 stk maks. 25W – ikke inkludert |
| IP-grad | IP20 |
| Volt | 220-240V |
| Ledningslengde | 200 cm, hvit ledning |
| Sokkel | GU10 |
|---|---|
| Inklusive Lyskilde | Nei |
| Kapslingsgrad | IP20 |
| Høyde | 130 |
| Farge | Hvit |
| EAN | 7024084966031 |
| Gruppe | Spotlight Armaturer |
| Produktserie | Toronto fra MS Belysning |
| Utskiftbar lyskilde | Ja |
| Applikasjon | Tak |
| Hovedkat | Belysning |
Alle priser er oppgitt i norske kroner. Det er ingen skjulte kostnader eller gebyrer når du handler hos nordic-led.no
Hent på postkontoret eller Post i Butikk, enkelt og fleksibelt. Normal leveringstid vil være 1-3 virkedager, avhengig av hvor i landet du bor.
Gratis frakt ved kjøp over 2999kr uansett vekt og størrelse. Lav fast frakt til kun 99,- ved kjøp under 2999kr.
Har du spørsmål knyttet til om belysning til ditt prosjekt, eller trenger du hjelp til design, innkjøp eller lurer på noe? Kontakt oss.