
Pick Up Point: Mandag-Fredag: 08:00 - 17:00 Lørdag-Søndag: Stengt
Et trygt valg for proff og privat!
Toronto serien finnes i flere varianter som taklampe, pendel og bord.
SKU : 9400496703
| Høyde (mm) | 130 |
|---|---|
| Bredde (mm) | 280 |
| Lyskilde | GU10-LED 2X5W (ej Inkludert) |
| Ant i krt | 8 |
| EAN | 7024084967038 |
AS Metall-Service ble etablert i 1964 og er i dag en av landets ledende grossister innen belysning og Norges største leverandør av dekorativ belysning.
De har alt i fra taklamper, vegglamper, bordlamper, gulvlamper og utelamper.
Deres lamper er budsjettvennlige og er i god kvalitet.
De Leverer et stort utvalg kvalitetslamper i både klassisk og moderne stil. Her får du mye lampe for pengene.

| Sokkel | GU10 |
|---|---|
| Antall Sokkel | 2xGU10 |
| Inklusive Lyskilde | Nei |
| Kapslingsgrad | IP20 |
| Høyde | 130 mm |
| Bredde | 280 mm |
| Farge | Hvit |
| EAN | 7024084967038 |
| Gruppe | Spotlight Armaturer |
| Produktserie | Toronto fra MS Belysning |
| Utskiftbar lyskilde | Ja |
| Applikasjon | Vegg |
| Hovedkat | Belysning |
Alle priser er oppgitt i norske kroner. Det er ingen skjulte kostnader eller gebyrer når du handler hos nordic-led.no
Hent på postkontoret eller Post i Butikk, enkelt og fleksibelt. Normal leveringstid vil være 1-3 virkedager, avhengig av hvor i landet du bor.
Gratis frakt ved kjøp over 2999kr uansett vekt og størrelse. Lav fast frakt til kun 99,- ved kjøp under 2999kr.
Har du spørsmål knyttet til om belysning til ditt prosjekt, eller trenger du hjelp til design, innkjøp eller lurer på noe? Kontakt oss.