
Pick Up Point: Mandag-Fredag: 08:00 - 17:00 Lørdag-Søndag: Stengt
Et trygt valg for proff og privat!
| Spenning | 230V |
|---|---|
| Lyskilde | LED |
| Effekt | 17W |
| Sokkel | Integrert LED lyskilde |
| Inklusive Lyskilde | Ja |
| Utskiftbar lyskilde | Nei |
| Lysstyrke | 870 lumen |
| Fargetemperatur | 3000K (Varmhvit) |
| Fargegjengivelse (Ra) | 98 |
| Dim to Warm | Nei |
| Kan Dimmes | Ja |
| Kapslingsgrad | IP20 |
| Beskyttelsesklasse | II |
| Dimmetype | Faseavsnitt |
| Lysspredning | Ikke angitt |
| Levetid | 50 000t |
| MacAdams | SDCM: 2 |
| Farge | Sort |
| Energiklasse | A+ |
| Salgspakning | 1 Stk |
| EAN | 7021983206060 |
| Bruksområde | Innendørs |
| Montering | Utenpåliggende |
| Produktserie | Zip Tube Mini fra SG Armaturen |
| Gruppe | Skinnesystemer |
| Lengde | 16 cm |
| Bredde | 5,9 cm |
| Høyde | 16 cm |
| Tilt | Ja |
| Applikasjon | Tak |
| Alternativ | Zip Skinnesystem |
| Alternativ 2 | Zip Tube Mini |
Alle priser er oppgitt i norske kroner. Det er ingen skjulte kostnader eller gebyrer når du handler hos nordic-led.no
Hent på postkontoret eller Post i Butikk, enkelt og fleksibelt. Normal leveringstid vil være 1-3 virkedager, avhengig av hvor i landet du bor.
Gratis frakt ved kjøp over 2999kr uansett vekt og størrelse. Lav fast frakt til kun 99,- ved kjøp under 2999kr.
Har du spørsmål knyttet til om belysning til ditt prosjekt, eller trenger du hjelp til design, innkjøp eller lurer på noe? Kontakt oss.