
Pick Up Point: Mandag-Fredag: 08:00 - 17:00 Lørdag-Søndag: Stengt
Et trygt valg for proff og privat!
Vi er etter Forskrift om elektrisk utstyr §21 pliktig til å informere våre forbrukere at installasjons-materiell ment for å kunne inngå i et fast elektrisk anlegg kan kun installeres av en registrert installasjons virksomhet.
Elektrisk
Spenning: 250V
Merkestrøm: 16A
Materialer og overflater
Materiale: Polycarbonat (PC)
Farge: Sort RAL 9004
Halogenfri: Ja
Montering/Tilkobling
Ekstra blindklemmer: To 2×2,5 mm2
Ramme: inkludert 1×1
Montering: Innfelling, Innendørs
Dimensjoner
Lengde (mm) L: 84
Bredde (mm) W: 84
Høyde (mm) H: 39
Vekt (kg) brutto/netto: 0.105 / 0.09
SG Armaturen har spesialisert seg på leveranse av kvalitetsbelysning og tilhørende utstyr til boliger og næringsbygg. Kundene våre er grossister og forhandlere i Norden og Europa. Produktene har et moderne, nordisk design med god funksjonalitet og lang holdbarhet. Kravet til enkel montasje er ufravikelig. De utvikles av dyktige ingeniører og industridesignere ved våre designavdelinger i Lillesand og Odense.
SG Armaturens produkter har minst fem års garanti mot fabrikasjonsfeil. Våre utendørsarmaturer har 10 års korrosjonsgaranti. Garantien gjelder fra dokumentert monteringstidspunkt, ved installasjon av autorisert montør etter vår bruksanvisning. Reklamasjoner tar vi på høyeste alvor.
| Kapslingsgrad | IP21 |
|---|---|
| Farge | Sort |
| Montering | Innfelt |
| Lengde | 84 mm |
| Jord | Uten Jord |
| Bredde | 84 mm |
| Antall stikk | 3 |
| Dybde | 39 mm |
| Produktserie | SG Install fra SG Armaturen |
| Garanti | 5 år |
| EAN | 7021987703114 |
| Gruppe | Stikkontakter |
Alle priser er oppgitt i norske kroner. Det er ingen skjulte kostnader eller gebyrer når du handler hos nordic-led.no
Hent på postkontoret eller Post i Butikk, enkelt og fleksibelt. Normal leveringstid vil være 1-3 virkedager, avhengig av hvor i landet du bor.
Gratis frakt ved kjøp over 2999kr uansett vekt og størrelse. Lav fast frakt til kun 99,- ved kjøp under 2999kr.
Har du spørsmål knyttet til om belysning til ditt prosjekt, eller trenger du hjelp til design, innkjøp eller lurer på noe? Kontakt oss.