
Pick Up Point: Mandag-Fredag: 08:00 - 17:00 Lørdag-Søndag: Stengt
Et trygt valg for proff og privat!
Opprinnelig pris var: 1,595.00kr.1,199.00krNåværende pris er: 1,199.00kr. 959.20kr eks. mva.
Opprinnelig pris var: 1,595.00kr.1,199.00krNåværende pris er: 1,199.00kr. 959.20kr eks. mva.
SG Primo 1100 Hvit er en kraftig og energieffektiv LED-armatur, perfekt for både innendørs og utendørs belysning.
Med en lysstyrke på 740 lumen og en fargetemperatur på 3000K, gir denne armaturen et behagelig og varmt lys som passer utmerket til mange bruksområder.
Tekniske spesifikasjoner:
Styring:
Beskyttelse:
Energi og godkjenning:
Materialer og overflater:
Montering/Tilkobling:
Dimensjoner:
Forpakning:
El-nummer: 3104654
EAN: 7021986415704
SG Artikkelnr: 641570
| Gruppe | Vegglamper |
|---|---|
| Farge | Hvit |
| EAN | 7021986415704 |
| Sokkel | Ink. Lys |
| Effekt | 10W |
| Fargetemperatur | 3000K (Varmhvit) |
| Lysstyrke | 840 lumen |
| Kapslingsgrad | IP65 |
| Beskyttelsesklasse | II |
| Spenning | 230V |
| Lysspredning | 120 grader |
| Utskiftbar lyskilde | Nei |
| Produktserie | Primo fra SG Armaturen |
| Bruksområde | Utendørs |
| Montering | Utenpåliggende |
| Diameter | 27 cm |
| Dybde | 12 cm |
| Levetid | 50 000t |
| Inklusive Lyskilde | Ja |
| Fargegjengivelse (Ra) | ≥80 |
| Energiklasse | A+ |
| Lyskilde | LED |
| MacAdams | SDCM: 3 |
| Kan Dimmes | Ja |
| Dimmetype | Faseavsnitt |
| Applikasjon | Vegg |
| Kobling | Hurtigklemme |
Alle priser er oppgitt i norske kroner. Det er ingen skjulte kostnader eller gebyrer når du handler hos nordic-led.no
Hent på postkontoret eller Post i Butikk, enkelt og fleksibelt. Normal leveringstid vil være 1-3 virkedager, avhengig av hvor i landet du bor.
Gratis frakt ved kjøp over 2999kr uansett vekt og størrelse. Lav fast frakt til kun 99,- ved kjøp under 2999kr.
Har du spørsmål knyttet til om belysning til ditt prosjekt, eller trenger du hjelp til design, innkjøp eller lurer på noe? Kontakt oss.