
Pick Up Point: Mandag-Fredag: 08:00 - 17:00 Lørdag-Søndag: Stengt
Et trygt valg for proff og privat!
Opprinnelig pris var: 2,595.00kr.1,949.00krNåværende pris er: 1,949.00kr. 1,559.20kr eks. mva.
Opprinnelig pris var: 2,595.00kr.1,949.00krNåværende pris er: 1,949.00kr. 1,559.20kr eks. mva.
SG Primo 1100 Grafitt LED-belysning med skumringssensor
Primo 1100 Grafitt er en effektiv og pålitelig LED-armatur som gir et behagelig lys med høy fargegjengivelse og lang levetid.
Denne armaturen er ideell for både innendørs og utendørs bruk, med en IP65-beskyttelse som gjør den motstandsdyktig mot værforhold og støv.
Teknisk informasjon:
Beskyttelse:
Materialer og overflater:
Montering/Tilkobling:
Dimensjoner:
Forpakning:
Energiklasse og godkjenning:
El-nummer: 3104349
EAN: 7021986435740
SG artikkelnr: 643574
Primo 1100 Grafitt gir et jevnt og behagelig lys, perfekt for ulike belysningsbehov, både hjemme og på arbeidsplassen.
SG Armaturen er kjent for sine høykvalitets belysningsløsninger som kombinerer moderne, nordisk design med langvarig funksjonalitet.
Våre produkter utvikles av erfarne ingeniører og designere i Lillesand og Odense, og leverer pålitelig belysning til både bolig- og prosjektmarkedet i Norden og Europa.
| Gruppe | Vegglamper |
|---|---|
| Farge | Grafitt |
| Effekt | 10W |
| Sokkel | Ink. Lys |
| Utskiftbar lyskilde | Nei |
| Fargetemperatur | 3000K (Varmhvit) |
| Lysstyrke | 840 lumen |
| Kapslingsgrad | IP65 |
| Beskyttelsesklasse | II |
| Spenning | 230V |
| Lysspredning | 120 grader |
| EAN | 7021986435740 |
| Produktserie | Primo fra SG Armaturen |
| Bruksområde | Utendørs |
| Fargegjengivelse (Ra) | ≥80 |
| Energiklasse | A+ |
| Lyskilde | LED |
| MacAdams | SDCM: 3 |
| Kan Dimmes | Nei |
| Montering | Utenpåliggende |
| Diameter | 27 cm |
| Dybde | 12 cm |
| Levetid | 50 000t |
| Inklusive Lyskilde | Ja |
| Dimmetype | Ikke Dimbar |
| Applikasjon | Vegg |
| Kobling | Hurtigklemme |
Alle priser er oppgitt i norske kroner. Det er ingen skjulte kostnader eller gebyrer når du handler hos nordic-led.no
Hent på postkontoret eller Post i Butikk, enkelt og fleksibelt. Normal leveringstid vil være 1-3 virkedager, avhengig av hvor i landet du bor.
Gratis frakt ved kjøp over 2999kr uansett vekt og størrelse. Lav fast frakt til kun 99,- ved kjøp under 2999kr.
Har du spørsmål knyttet til om belysning til ditt prosjekt, eller trenger du hjelp til design, innkjøp eller lurer på noe? Kontakt oss.