
Pick Up Point: Mandag-Fredag: 08:00 - 17:00 Lørdag-Søndag: Stengt
Et trygt valg for proff og privat!
Opprinnelig pris var: 1,499.00kr.1,129.00krNåværende pris er: 1,129.00kr. 903.20kr eks. mva.
Opprinnelig pris var: 1,499.00kr.1,129.00krNåværende pris er: 1,129.00kr. 903.20kr eks. mva.
Prelude Square er en enkel og fin speilarmatur.
Armaturen gir et veldig homogent lys generert av en spesifikk LED-linseteknologi, noe som gjør den til et godt valg over et speil.
Prelude Square er tilgjengelig med eller uten kontakt bak et løftelokk.
Armaturen kan dimmes ved hjelp av faseavsnittsdimming.
Lyseffekten kan justeres med dip switch på driveren.
| Effekt | 16W |
|---|---|
| Kapslingsgrad | IP44 |
| Beskyttelsesklasse | I |
| Fargegjengivelse (Ra) | 90 |
| Fargetemperatur | 2700K (Varmhvit) |
| Lysstyrke | 1490lm |
| Utskiftbar lyskilde | Nei |
| Ink. Stikkontakt | Ja |
| Antall stikk | 1 |
| Farge | Hvit |
| Levetid | 50 000t |
| EAN | 7021981113728 |
| Produktserie | Prelude fra SG Armaturen |
| Gruppe | Vegglamper |
| Inklusive Lyskilde | Ja |
| Bruksområde | Innendørs |
| Sokkel | Integrert LED lyskilde |
Alle priser er oppgitt i norske kroner. Det er ingen skjulte kostnader eller gebyrer når du handler hos nordic-led.no
Hent på postkontoret eller Post i Butikk, enkelt og fleksibelt. Normal leveringstid vil være 1-3 virkedager, avhengig av hvor i landet du bor.
Gratis frakt ved kjøp over 2999kr uansett vekt og størrelse. Lav fast frakt til kun 99,- ved kjøp under 2999kr.
Har du spørsmål knyttet til om belysning til ditt prosjekt, eller trenger du hjelp til design, innkjøp eller lurer på noe? Kontakt oss.