
Pick Up Point: Mandag-Fredag: 08:00 - 17:00 Lørdag-Søndag: Stengt
Et trygt valg for proff og privat!
Opprinnelig pris var: 799.00kr.549.00krNåværende pris er: 549.00kr. 439.20kr eks. mva.
Opprinnelig pris var: 799.00kr.549.00krNåværende pris er: 549.00kr. 439.20kr eks. mva.
Vi er etter Forskrift om elektrisk utstyr §21 pliktig til å informere våre forbrukere at installasjons-materiell ment for å kunne inngå i et fast elektrisk anlegg kan kun installeres av en registrert installasjons virksomhet.
Markedets mest optimale downlight til innendørs og Utendørs bruk.
Junistar Lux har et harmonisk og flimmerfritt lys med enestående fargegjengivelse.
Patentert 30 graders trinnløs vippefunksjon i alle retninger og 10 års garanti.
Leveres med en ny koblingsboks som gir bedre strekkavlastning for flere kabeltyper, større koblingsrom og har beslag til fleksrør.
| EAN | 7021989025184 |
|---|---|
| Spenning | 230V |
| Effekt | 7W |
| Fargetemperatur | 2700K (Varmhvit) |
| Dim to Warm | Nei |
| Fargegjengivelse (Ra) | 98 |
| Farge | Hvit |
| MacAdams | SDCM: 1 |
| Levetid | 50 000t |
| Lysspredning | 42 grader |
| Dimmetype | Faseavsnitt |
| Kapslingsgrad | IP44 |
| Beskyttelsesklasse | II |
| Energiklasse | A++ |
| Høyde | 50 mm |
| Diameter | 94 mm |
| Innfellingsdiameter | 83 mm |
| Innfellingshøyde | 48 mm |
| Avstand til brennbart materiale | 0 mm |
| Gruppe | Downlight |
| Utskiftbar lyskilde | Nei |
| Direkte i isolasjon | Nei |
| Optikk | Reflektor |
| Inklusive Lyskilde | Ja |
| Montering | Innfelt |
Alle priser er oppgitt i norske kroner. Det er ingen skjulte kostnader eller gebyrer når du handler hos nordic-led.no
Hent på postkontoret eller Post i Butikk, enkelt og fleksibelt. Normal leveringstid vil være 1-3 virkedager, avhengig av hvor i landet du bor.
Gratis frakt ved kjøp over 2999kr uansett vekt og størrelse. Lav fast frakt til kun 99,- ved kjøp under 2999kr.
Har du spørsmål knyttet til om belysning til ditt prosjekt, eller trenger du hjelp til design, innkjøp eller lurer på noe? Kontakt oss.