
Pick Up Point: Mandag-Fredag: 08:00 - 17:00 Lørdag-Søndag: Stengt
Et trygt valg for proff og privat!
Opprinnelig pris var: 3,599.00kr.2,699.00krNåværende pris er: 2,699.00kr. 2,159.20kr eks. mva.
Opprinnelig pris var: 3,599.00kr.2,699.00krNåværende pris er: 2,699.00kr. 2,159.20kr eks. mva.
Asymmetrisk LED-armatur i slank profil med stor lysspredning for montering på vegg.
Armaturen er utført i trykkstøpt aluminium, pulverlakkert i hvit eller grafitt, med avskjerming i glass.
Kan monteres som opp-/eller nedlys. Med det justerbare vegg-/hjørnefeste samt ArmMount (tilbehør) kan Fevik benyttes til lyssetting i de fleste situasjoner.
Vegg-/hjørnefestet kan vinkles 18grader for montering på vegg, og 165grader for hjørner.
Med ArmMount monterer du enkelt Fevik på horisontale rør. Passer til rør Ø42-48mm, og gir en sømløs overgang mellom armatur og veggfeste.
10 års korrosjonsgaranti, beskyttelsesklasse IP65 (nedlys) / IP44 (opplys), slagfasthet IK10.
Alle våre armaturer testes og kontrolleres ved våre in- house testfasiliteter i Odense. Produktene gjennomgår streng kvalitetskontroll og tilfredsstiller alle gjeldende europeiske normer og sikkerhetsforskrifter.
SG produktene er det foretrukne valget for bransjefolk som el-grossister, installatører, arkitekter og konsulenter.
Selskapet har spesialisert seg på armaturer til hjem- og prosjektmarkedet.
SG Armaturen har spesialisert seg på leveranse av kvalitetsbelysning og tilhørende utstyr til boliger og næringsbygg.
Kundene våre er grossister og forhandlere i Norden og Europa. Produktene har et moderne, nordisk design med god funksjonalitet og lang holdbarhet.
Kravet til enkel montasje er ufravikelig. De utvikles av dyktige ingeniører og industridesignere ved våre designavdelinger i Lillesand og Odense.
SG Armaturens produkter har minst fem års garanti mot fabrikasjonsfeil.
Våre utendørsarmaturer har 10 års korrosjonsgaranti. Garantien gjelder fra dokumentert monteringstidspunkt,
ved installasjon av autorisert montør etter vår bruksanvisning. Reklamasjoner tar vi på høyeste alvor.
| Fargetemperatur | 3000K (Varmhvit) |
|---|---|
| Kapslingsgrad | IP65 |
| Levetid | 40 000t |
| Lysstyrke | 2300 lumen |
| Sokkel | Integrert LED lyskilde |
| Spenning | 230V |
| Effekt | 30W |
| Kan Dimmes | Nei |
| Energiklasse | A++ |
| Fargegjengivelse (Ra) | 70 |
| Gruppe | Vegglamper |
| MacAdams | SDCM: 4 |
| Farge | Grafitt |
| Dimmetype | Ikke Dimbar |
| EAN | 7021986232509 |
| Utskiftbar lyskilde | Nei |
| Bredde | 22,3 cm |
| Høyde | 11 cm |
| Dybde | 27,6 cm |
| Beskyttelsesklasse | I |
| Montering | Utenpåliggende |
| Inklusive Lyskilde | Ja |
| Applikasjon | Vegg |
| Kobling | Hurtigklemme |
| Bruksområde | Utendørs |
| Lyskilde | LED |
| Dim to Warm | Nei |
Alle priser er oppgitt i norske kroner. Det er ingen skjulte kostnader eller gebyrer når du handler hos nordic-led.no
Hent på postkontoret eller Post i Butikk, enkelt og fleksibelt. Normal leveringstid vil være 1-3 virkedager, avhengig av hvor i landet du bor.
Gratis frakt ved kjøp over 2999kr uansett vekt og størrelse. Lav fast frakt til kun 99,- ved kjøp under 2999kr.
Har du spørsmål knyttet til om belysning til ditt prosjekt, eller trenger du hjelp til design, innkjøp eller lurer på noe? Kontakt oss.