
Pick Up Point: Mandag-Fredag: 08:00 - 17:00 Lørdag-Søndag: Stengt
Et trygt valg for proff og privat!
Energieffektiv utenpåliggende LED armaturer med slank profil som gir et moderne utseende. Firkantet og rund i flere størrelser og lumenpakker. Prismatisk diffuser gir et blendningsfritt lys. Armaturen er utført pulverlakkert aluminium i matt sort eller hvit. Dimbar med DALI. Enkel montering med hurtigkobling mellom armatur og bakplate som kan skrus direkte på alle kjente takbokser. Synlig kabling også mulig.
| Diameter | 28,8 cm |
|---|---|
| Høyde | 5,5 cm |
| Farge | Hvit |
| Kapslingsgrad | IP20 |
| Sokkel | Integrert LED lyskilde |
| Effekt | 17W |
| Fargetemperatur | 3000K (Varmhvit) |
| Lysstyrke | 1990 lumen |
| Fargegjengivelse (Ra) | 80 |
| Energiklasse | A+ |
| Dimmetype | DALI |
| Dim to Warm | Nei |
| MacAdams | SDCM: 3 |
| Levetid | 50 000t |
| Utskiftbar lyskilde | Nei |
| Lysspredning | 85 grader |
| Inklusive Lyskilde | Ja |
| Alternativ | Takplafond |
| Kobling | Hurtigklemme |
| Materiale | Aluminium |
| EAN | 7021986060416 |
| Produktserie | Disc 290 fra SG Armaturen |
| Gruppe | Taklamper |
Alle priser er oppgitt i norske kroner. Det er ingen skjulte kostnader eller gebyrer når du handler hos nordic-led.no
Hent på postkontoret eller Post i Butikk, enkelt og fleksibelt. Normal leveringstid vil være 1-3 virkedager, avhengig av hvor i landet du bor.
Gratis frakt ved kjøp over 2999kr uansett vekt og størrelse. Lav fast frakt til kun 99,- ved kjøp under 2999kr.
Har du spørsmål knyttet til om belysning til ditt prosjekt, eller trenger du hjelp til design, innkjøp eller lurer på noe? Kontakt oss.