
Pick Up Point: Mandag-Fredag: 08:00 - 17:00 Lørdag-Søndag: Stengt
Et trygt valg for proff og privat!
Opprinnelig pris var: 269.00kr.249.00krNåværende pris er: 249.00kr. 199.20kr eks. mva.
Vi er etter Forskrift om elektrisk utstyr §21 pliktig til å informere våre forbrukere at installasjons-materiell ment for å kunne inngå i et fast elektrisk anlegg kan kun installeres av en registrert installasjons virksomhet.
| Spenning | 230V |
|---|---|
| Tilkoblinger | Skrutilkobling |
| Maks tverrsnitt på klemme | 1 x 1,5 mm² for stiv kabel(er) 2 x 2.5 mm² for rigid cable(s) |
| Merkestrøm | 6A |
| Standard plugg | DCL |
| Gruppe | Tak og Veggboks |
| Alternativ | DCL, Takboks, Takboks tilbehør |
| EAN | 4750288199410 |
| Farge | Hvit |
| Høyde | 8 mm |
| Diameter | 117 mm |
| Dybde | 31 mm |
| Kapslingsgrad | IP21 |
Alle priser er oppgitt i norske kroner. Det er ingen skjulte kostnader eller gebyrer når du handler hos nordic-led.no
Hent på postkontoret eller Post i Butikk, enkelt og fleksibelt. Normal leveringstid vil være 1-3 virkedager, avhengig av hvor i landet du bor.
Gratis frakt ved kjøp over 2999kr uansett vekt og størrelse. Lav fast frakt til kun 99,- ved kjøp under 2999kr.
Har du spørsmål knyttet til om belysning til ditt prosjekt, eller trenger du hjelp til design, innkjøp eller lurer på noe? Kontakt oss.