
Pick Up Point: Mandag-Fredag: 08:00 - 17:00 Lørdag-Søndag: Stengt
Et trygt valg for proff og privat!
Opprinnelig pris var: 99.00kr.89.00krNåværende pris er: 89.00kr. 71.20kr eks. mva.
Vi er etter Forskrift om elektrisk utstyr §21 pliktig til å informere våre forbrukere at installasjons-materiell ment for å kunne inngå i et fast elektrisk anlegg kan kun installeres av en registrert installasjons virksomhet.
Thorsman montasjeskrue 3782810 med senkehode og PH2-spor, mål 3,9 x 32 mm (sett à 100).
Egner seg for montering av gipsplater på bindingsverk av stål og tømmer. Skrue med ekstra skarp spiss og hurtigborende gjenge for rask montering.
Schneider Gipsplateskrue TSI-308 3.9X32mm Trenger gjennom metallplate på 0,7 mm uten forboring. Senkehode: Enkel å skjule i gipsplaten.
Helgjenget: Fungerer godt i tynne materialer. Materiale: Herdet, galvanisert stål.
| Salgspakning | 100 Stk |
|---|---|
| Gruppe | Festemateriell |
| Diameter | 3,9 mm |
| Lengde | 32 mm |
| EAN | 7315883782817 |
| Forpakning vekt | 1,700 g |
| Applikasjon | Gipsplater til stål, Timber studwork |
| Type skruehode | Countersunk |
Alle priser er oppgitt i norske kroner. Det er ingen skjulte kostnader eller gebyrer når du handler hos nordic-led.no
Hent på postkontoret eller Post i Butikk, enkelt og fleksibelt. Normal leveringstid vil være 1-3 virkedager, avhengig av hvor i landet du bor.
Gratis frakt ved kjøp over 2999kr uansett vekt og størrelse. Lav fast frakt til kun 99,- ved kjøp under 2999kr.
Har du spørsmål knyttet til om belysning til ditt prosjekt, eller trenger du hjelp til design, innkjøp eller lurer på noe? Kontakt oss.