
Pick Up Point: Mandag-Fredag: 08:00 - 17:00 Lørdag-Søndag: Stengt
Et trygt valg for proff og privat!
69.00kr 55.20kr eks. mva.
69.00kr 55.20kr eks. mva.
Våre MR16 LED lyspærer gir et meget pent lys med en linse som ikke gir skygger i rommet. Lyspæren blir levert i >90RA.
Fargegjengivelses-Indeksering (Ra/CRI)
En pæres fargegjengivelses-indeks har en RA verdi mellom 0 og 100, og forteller noe om hvor god pæren er til å gjengi 8 referansefarger.
Dagslys har den beste fargegjengivelsen på 100, gløde og halogenpærer på 99 og sparepærer og alminnelige lysstoffrør har en fargegjengivelse på litt over 80.
Til sammenligning har de beste hvite lysdiodene en Ra-verdi opp mot 98, som er svært tett opp mot halogenpærer og de beste lysstoffrør.
Spesifikasjoner:
| Lyskilde | LED |
|---|---|
| Sokkel | GU5.3, MR16 |
| Spenning | 12V |
| Effekt | 3W |
| Lysstyrke | 250lm |
| Fargetemperatur | 2700K (Varmhvit) |
| Høyde | 44 mm |
| Dim to Warm | Nei |
| Kan Dimmes | Nei |
| Lysspredning | 38 grader |
| Salgspakning | 1 Stk |
| Gruppe | Lyskilder |
| EAN | 7046971682329 |
| Dimmetype | Faseavsnitt |
| MacAdams | SDCM: 6 |
Alle priser er oppgitt i norske kroner. Det er ingen skjulte kostnader eller gebyrer når du handler hos nordic-led.no
Hent på postkontoret eller Post i Butikk, enkelt og fleksibelt. Normal leveringstid vil være 1-3 virkedager, avhengig av hvor i landet du bor.
Gratis frakt ved kjøp over 2999kr uansett vekt og størrelse. Lav fast frakt til kun 99,- ved kjøp under 2999kr.
Har du spørsmål knyttet til om belysning til ditt prosjekt, eller trenger du hjelp til design, innkjøp eller lurer på noe? Kontakt oss.