
Pick Up Point: Mandag-Fredag: 08:00 - 17:00 Lørdag-Søndag: Stengt
Et trygt valg for proff og privat!
Sawa maleribelysning er en slank og elegant vegglampe i metall. Lampens arm kan vippes opp og ned for perfekt belysning av maleriet. Lampen kan dimmes i tre steg med bryteren på lampens veggfeste. Den lyser med en lysstyrke på 400 lumen, og endrer lystemperaturen ved dimming fra svært kaldt lys (6500 Kelvin), kaldt lys (4500 Kelvin), til varmhvitt lys på 3000K.
Med ledning og stikk. Bryter på lampen. Ledningen kan tas bort for tilkobling til veggbryter. Må ikke kobles til dimmer.
| Effekt | 5W |
|---|---|
| Kapslingsgrad | IP20 |
| Lysstyrke | 400 lumen |
| Fargetemperatur | 3000K (Varmhvit), 6500K (Kaldhvit) |
| Farge | Matt Nikkel |
| Bredde | 51,5 cm |
| Ledningslengde | 3 meter |
| Gruppe | Vegglamper |
| Sokkel | Integrert LED lyskilde |
| Inklusive Lyskilde | Ja |
| Utskiftbar lyskilde | Nei |
| Produktserie | Sawa fra MS Belysning |
| Bruksområde | Innendørs |
Alle priser er oppgitt i norske kroner. Det er ingen skjulte kostnader eller gebyrer når du handler hos nordic-led.no
Hent på postkontoret eller Post i Butikk, enkelt og fleksibelt. Normal leveringstid vil være 1-3 virkedager, avhengig av hvor i landet du bor.
Gratis frakt ved kjøp over 2999kr uansett vekt og størrelse. Lav fast frakt til kun 99,- ved kjøp under 2999kr.
Har du spørsmål knyttet til om belysning til ditt prosjekt, eller trenger du hjelp til design, innkjøp eller lurer på noe? Kontakt oss.