
Pick Up Point: Mandag-Fredag: 08:00 - 17:00 Lørdag-Søndag: Stengt
Et trygt valg for proff og privat!
Vi er etter Forskrift om elektrisk utstyr §21 pliktig til å informere våre forbrukere at installasjons-materiell ment for å kunne inngå i et fast elektrisk anlegg kan kun installeres av en registrert installasjons virksomhet.
Ombygging av gamle Nebbskap med bredde 360 mm og flat dør.
Kompl med 3 sikr skinner, ny KLB jordskinne og avdekking i front. Monteres vha 4 skruer i sideskinnene
| Bruksområde | Innendørs |
|---|---|
| Antall rader | 3 |
| Høyde | 406 mm |
| Bredde | 340 mm |
| Dybde | 105 mm |
| Farge | Hvit |
| Materiale | Stål |
| EAN | 7090008551461 |
| Alternativ | Sikringsskap Tilbehør |
| Gruppe | Sikringsmateriell |
| Leverandørens varenummer | 1716304 |
Alle priser er oppgitt i norske kroner. Det er ingen skjulte kostnader eller gebyrer når du handler hos nordic-led.no
Hent på postkontoret eller Post i Butikk, enkelt og fleksibelt. Normal leveringstid vil være 1-3 virkedager, avhengig av hvor i landet du bor.
Gratis frakt ved kjøp over 2999kr uansett vekt og størrelse. Lav fast frakt til kun 99,- ved kjøp under 2999kr.
Har du spørsmål knyttet til om belysning til ditt prosjekt, eller trenger du hjelp til design, innkjøp eller lurer på noe? Kontakt oss.