
Pick Up Point: Mandag-Fredag: 08:00 - 17:00 Lørdag-Søndag: Stengt
Et trygt valg for proff og privat!
Porto, modern svart taklampa från Markslöjd. 6 st lamphuvud med GU10 lamphållare för max 6x 12W LED. Fast jordad anslutning. Montage med upphängsbygel som skruvas i taket. 1,5m justerbar vajer. Ljuskällor ingår ej.
| Bredde | 73 cm |
|---|---|
| Høyde | 15 cm |
| Dybde | 73 cm |
| Bryter | Nei |
| Farge | Sort |
| Sokkel | GU10 |
| Inklusive Lyskilde | Nei |
| Effekt | 6x12W |
| Kapslingsgrad | IP20 |
| EAN | 7330024577954 |
| Gruppe | Taklamper |
| Utskiftbar lyskilde | Ja |
| Alternativ | Takpendler |
Alle priser er oppgitt i norske kroner. Det er ingen skjulte kostnader eller gebyrer når du handler hos nordic-led.no
Hent på postkontoret eller Post i Butikk, enkelt og fleksibelt. Normal leveringstid vil være 1-3 virkedager, avhengig av hvor i landet du bor.
Gratis frakt ved kjøp over 2999kr uansett vekt og størrelse. Lav fast frakt til kun 99,- ved kjøp under 2999kr.
Har du spørsmål knyttet til om belysning til ditt prosjekt, eller trenger du hjelp til design, innkjøp eller lurer på noe? Kontakt oss.