
Pick Up Point: Mandag-Fredag: 08:00 - 17:00 Lørdag-Søndag: Stengt
Et trygt valg for proff og privat!
Opprinnelig pris var: 2,158.00kr.1,998.00krNåværende pris er: 1,998.00kr. 1,598.40kr eks. mva.
Opprinnelig pris var: 2,158.00kr.1,998.00krNåværende pris er: 1,998.00kr. 1,598.40kr eks. mva.
| Anslutning | Dold |
|---|---|
| Material | PP plast |
| Kanal Ø [mm] | Ø100–Ø140 |
| Allpolig brytare | Tillbehör |
| Effektförbrukning | 4W |
| Isolasjonklasse | Klass II |
| Farge | Hvit |
| Kapslingsgrad | IP44 |
| Kapacitet, friblåsande | 95 m3/h |
| Maxtryck | 21 Pa |
| Ljudtrycksnivå, min varv | 21 dB(A) 3 m |
| Placering | Tak |
| Typ av motor | Kullagrad |
| Temperaturområde | 5 - 35°C |
| Gruppe | Avtrekksvifte |
| EAN | 7391477186018 |
| Leverandørens varenummer | 1860-1 |
| Bredde | 172 mm |
| Dybde | 90 mm |
| Høyde | 210 mm |
Alle priser er oppgitt i norske kroner. Det er ingen skjulte kostnader eller gebyrer når du handler hos nordic-led.no
Hent på postkontoret eller Post i Butikk, enkelt og fleksibelt. Normal leveringstid vil være 1-3 virkedager, avhengig av hvor i landet du bor.
Gratis frakt ved kjøp over 2999kr uansett vekt og størrelse. Lav fast frakt til kun 99,- ved kjøp under 2999kr.
Har du spørsmål knyttet til om belysning til ditt prosjekt, eller trenger du hjelp til design, innkjøp eller lurer på noe? Kontakt oss.