
Pick Up Point: Mandag-Fredag: 08:00 - 17:00 Lørdag-Søndag: Stengt
Et trygt valg for proff og privat!
Paris taklampa från Markslöjd. Stomme i metall. Monteras på takkrok. Jordad anslutning till kopplingsplint. Max höjd är 186cm och lägsta höjd är 96cm. 10st stora lamphållare (E27) för max 60W eller motsvarande i LED, halogen eller lågenergi. 1,3m transparent kabel. Ljuskällor ingår ej.
| Bredde | 72 cm |
|---|---|
| Høyde | 50 cm |
| Dybde | 72 cm |
| Bryter | Nei |
| Farge | Mørk Messing |
| Sokkel | E27 |
| Inklusive Lyskilde | Nei |
| Effekt | 10x60W |
| Kapslingsgrad | IP20 |
| EAN | 7330024599284 |
| Gruppe | Taklamper |
| Utskiftbar lyskilde | Ja |
| Alternativ | Takpendler |
Alle priser er oppgitt i norske kroner. Det er ingen skjulte kostnader eller gebyrer når du handler hos nordic-led.no
Hent på postkontoret eller Post i Butikk, enkelt og fleksibelt. Normal leveringstid vil være 1-3 virkedager, avhengig av hvor i landet du bor.
Gratis frakt ved kjøp over 2999kr uansett vekt og størrelse. Lav fast frakt til kun 99,- ved kjøp under 2999kr.
Har du spørsmål knyttet til om belysning til ditt prosjekt, eller trenger du hjelp til design, innkjøp eller lurer på noe? Kontakt oss.