
Pick Up Point: Mandag-Fredag: 08:00 - 17:00 Lørdag-Søndag: Stengt
Et trygt valg for proff og privat!
Minikanal med lim. PVC Farge Hvit ( RAL 9010 ) Bredde 10mm Høyde 8mm Lengde 2000mm.
Vi er etter Forskrift om elektrisk utstyr §21 pliktig til å informere våre forbrukere at installasjons-materiell ment for å kunne inngå i et fast elektrisk anlegg kan kun installeres av en registrert installasjons virksomhet.
| Farge | Hvit |
|---|---|
| Gruppe | Kabelføringsmateriell |
| Alternativ | Minikanal |
| Leverandørens varenummer | 6150098 |
| EAN | 4012196798131 |
| Bredde | 10 mm |
| Høyde | 8 mm |
| Lengde | 2000 mm |
Alle priser er oppgitt i norske kroner. Det er ingen skjulte kostnader eller gebyrer når du handler hos nordic-led.no
Hent på postkontoret eller Post i Butikk, enkelt og fleksibelt. Normal leveringstid vil være 1-3 virkedager, avhengig av hvor i landet du bor.
Gratis frakt ved kjøp over 2999kr uansett vekt og størrelse. Lav fast frakt til kun 99,- ved kjøp under 2999kr.
Har du spørsmål knyttet til om belysning til ditt prosjekt, eller trenger du hjelp til design, innkjøp eller lurer på noe? Kontakt oss.